Festival probíhá v Grand Hotelu Ambassador, T. G. Masaryka 24, 360 01 Karlovy Vary  mapa
Vstup na všechny body programu je zdarma.
 

Orpheum
Helmer
Mattoni

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

Orpheum

09:30 - 10:00 TOURFILM BEST OF

09:30 - 10:00

TOURFILM BEST OF

10:00 - 11:15 RUDA ŠVAŘÍČEK - Dva měsíce plné extrémů a kuriozit

10:00 - 11:15

RUDA ŠVAŘÍČEK - Dva měsíce plné extrémů a kuriozit

11:30 - 12:45 KAREL KOVÁŘ alias youtuber KOVY - Já jsem YouTuber

11:30 - 12:45

KAREL KOVÁŘ alias youtuber KOVY - Já jsem YouTuber

13:00 - 14:15 VOJTA KOTEK a RADEK JAROŠ - Český prvovýstup na Altaji

13:00 - 14:15

VOJTA KOTEK a RADEK JAROŠ - Český prvovýstup na Altaji

14:30 - 15:45 VILÉM RUDOLF - Historie dobývání polárních krajů

14:30 - 15:45

VILÉM RUDOLF - Historie dobývání polárních krajů

16:00 - 17:30 JIŘÍ KOLBABA - Fotograf na cestách - splněný sen

16:00 - 17:30

JIŘÍ KOLBABA - Fotograf na cestách - splněný sen

19:30 - 21:30 DIVADLO JÁRY CIMRMANA - BLANÍK (rozklikněte pro podrobnosti)

19:30 - 21:30

DIVADLO JÁRY CIMRMANA - BLANÍK (rozklikněte pro podrobnosti)

na představení je nutné mít vstupenku - soutěž na FCB/tourfilmfestival nebo zde na webu (+odkaz www.tour-film.cz/soutez), v médiích a v rámci festivalového programu

Helmer

09:30 - 11:30 TOURFILM - best of 2016 Komentovaný výběr oceněných filmů loňského ročníku

09:30 - 11:30

TOURFILM - best of 2016 Komentovaný výběr oceněných filmů loňského ročníku

11:45 - 13:00 JANA A DAN URBANOVI - Dokola kilem-asijská etapa

11:45 - 13:00

JANA A DAN URBANOVI - Dokola kilem-asijská etapa

13:15 - 14:15 "Na vlastních nohou" – Stonožka s BĚLOU JENSEN

13:15 - 14:15

"Na vlastních nohou" – Stonožka s BĚLOU JENSEN

14:30 - 16:15 TOURREGIONFILM BEST 2017 - výběr ze soutěžních filmů

14:30 - 16:15

TOURREGIONFILM BEST 2017 - výběr ze soutěžních filmů

16:30 - 17:45 KATEŘINA KARÁSKOVÁ - Kde ženy vládnou

16:30 - 17:45

KATEŘINA KARÁSKOVÁ - Kde ženy vládnou

18:00 - 19:30 TOURFILM BEST 2017 - výběr ze soutěžních filmů

18:00 - 19:30

TOURFILM BEST 2017 - výběr ze soutěžních filmů

Mattoni

09:30 - 11:00 Zábavné dopoledne pro rodiče s dětmi - hry a soutěže s cestovatelskou tématikou

09:30 - 11:00

Zábavné dopoledne pro rodiče s dětmi - hry a soutěže s cestovatelskou tématikou

11:15 - 12:30 MARTIN PROCHÁZKA - Krásy české divoké přírody

11:15 - 12:30

MARTIN PROCHÁZKA - Krásy české divoké přírody

12:45 - 14:00 MIROSLAV NAVARA - 50 let Tourfilmu

12:45 - 14:00

MIROSLAV NAVARA - 50 let Tourfilmu

14:15 - 16:15 TOMÁŠ TŘEŠTÍK - povídání se známým fotografem a miniworkshop nad fotkami účastníků

14:15 - 16:15

TOMÁŠ TŘEŠTÍK - povídání se známým fotografem a miniworkshop nad fotkami účastníků

16:45 - 18:00 MAREK AUDY - 3D projekce - České objevy největších jeskyní světa

16:45 - 18:00

MAREK AUDY - 3D projekce - České objevy největších jeskyní světa

18:15 - 19:30 IVETA TOUŠLOVÁ - Toulavá kamera na cestách za krásami ČR

18:15 - 19:30

IVETA TOUŠLOVÁ - Toulavá kamera na cestách za krásami ČR

Partneři festivalu

Mpmr CzechTourism Karlovy VARY Karlovarský kraj Cifft